PLINEST Fast

Plinest Fast to polinukleotydy w stężeniu idealnym do profilaktycznych zabiegów na młodej skórze oraz do podtrzymywania wczesniej uzyskanych efektów innych zabiegów.

PLINEST Fast - produkt do mezoterapii

Działanie:

Plinest Fast to bezbarwny żel do zabiegów rewitalizacji. Głównym składnikiem Plinest Fast są polinukleotydy o stężeniu 7,5 mg/ml, które maja udowopdnione naukowo działanie stymulujace fibroblasty.

Jego regularne podawanie wywołuje przedłużone  nawilżanie izoosomotyczne, polepsza warunki troficzne macierzy skórnej, regeneruje i stymuluje fibroblasty.

Najnowsze badanie In vitro na fibroblastach poddawanych napromieniowaniu ultrafioletowemu typu B (UVB), wykazało, że polinukleotydy mogą działać ochronnie na napromieniowane komórki.  A to gwarantuje ochrone przeciwko działaniu wolnych rodników, które jak wiadomo są jednym z głównych sprawców starzenia się całego organizmu.

Wskazania:
  • zabiegi profilaktyczne i ochronnych dla skóry cienkiej i delikatnej, dla pacjentów z młodą skórą, która zdradza pierwsze oznaki starzenia, ale również na skórę z bliznami i rozstępami.
  • jako jednorazowy zabieg dający natychmiastowy dzienny efekt, polepszający jędrność, elastyczność i napięcie skóry w celach czysto estetycznych jak i funkcjonalnych (np. jako przygotowanie do ważnego spotkania, uroczystości czy innej okazji).
  • podawany w cyklach zabiegowych mających na celu biorewitalizację i odmłodzenie skóry z widocznymi efektami starzenia, na obszarach z silnym zwłóknieniem jak rozstępy, blizny i inne obszary podlegające ciągłym urazom (np. obszar jarzmowy i łuki brwiowe u bokserów).
  • zalecany również do podtrzymywania rezultatów po zabiegach preparatem Plinest (o większym stężeniu polinukleotdydów niż Plinest Fast)

Efekty:

  • zwiększenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry (biorewitalizacja)
  • sprzyja odzyskaniu estetyki i funkcjonalności obszarów z przerostami składnika włóknistego (rozstępy, blizny obszarów dystroficznych lub regularnie uszkadzanych)