PLINEST

Polinukleotydy to długie łańcuchy złożone z wielu pojedynczych jednostek: połączonych między sobą nukleotydów. Ich obecność w skórze sprzyja utrzymaniu i polepszeniu warunków niezbędnych do odbudowy i metabolizmu fibroblastów, które są najważniejszymi komórkami skóry.

PLINEST to nowy naturalny produkt składający się z substancji wytwarzanych przez nasz organizm – polinukleotydów. PLINEST to przeźroczysty, sterylny żel gotowy do podania, w szklanej strzykawce, którym wykonuje się iniekcje małej ilości substancji do skóry właściwej. Stosowana igła jest bardzo cienka. Zabieg nie jest bolesny i trwa około 20-30 minut. PLINEST może być wstrzykiwany na każdym obszarze skórnym, ale najczęściej stosuje się go na twarz, szyję, dekolt i grzbiet dłoni.

PLINEST może być wykonywany na przemian z zabiegami peelingu migdałowego Mandel Peel lub iniekcjami kwasu HA Ial System.

PLINEST - produkt do mezoterapii

Wskazania:

  • delikatne i średnio-zaawansowane starzenie i fotostarzenie
  • delikatna i odwodniona skóra
  • uzupełnienie programu odmładzania
  • przygotowanie skóry do ekspozycji na słońce
  • przed zabiegami wypełniającymi w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego

PLINEST posiada zdolność naturalnego przyłączania ogromnych ilości cząsteczek wody, które zostają następnie uporządkowane w wiskoelstyczną strukturę. Podczas iniekcji, skóra zostaje nawilżona, polepsza się jej konsystencja i elastyczność. Cykl zabiegów preparatem PLINEST pozwala na odzyskanie jędrności skóry, staje się ona napięta i rozświetlona.

W wyniku systematycznego i długotrwałego nawilżania, w skórze powstają odpowiednie warunki do skutecznej regeneracji i fzjologicznej rewitalizacji fibroblastów, skóra jest wówczas lepiej przygotowana do takich zabiegów jak peelin chemiczny, mini lifting, lifting.