Felkner Estetyczna to gabinety medycyny estetycznej oraz stomatologii oferujące kompleksowe leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej dla pacjentów w każdym wieku.

 

ZESPÓŁ
Lek. med. stom., lek. med. estetycznej Magdalena Felkner
Absolwentka stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie, a także lekarz medycyny estetycznej z dyplomem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej ANTY-AGING Polskiego Towarzystwa Lekarskiego PTMEiAA, szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej z bogatym doświadczeniem popartym dyplomami ze szkoleń odbytych w Polsce i za granicą

Dr n. med. specjalista dermatologii i wenerologii Monika Dudra-Jastrzębska 
Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii z dyplomem  Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2007 r. Specjalista w dziedzinie  dermatoskopii i kapilaroskopii. Posiada bogate doświadczenie, poparte licznymi szkoleniami w Polsce i za granicą. Autorka i współautorka 34 publikacji naukowych.

Lek. med. stom. specjalista periodontologii Małgorzata Czarnecka-Sawicka
Specjalista w zakresie periodontologii z dyplomem Akademii Medycznej w Lublinie. Od 2002 r. asystent w Specjalistycznej Poradni Periodontologii Mazowieckiego Centrum Stomatologii. Posiada bogate doświadczenie, poparte licznymi szkoleniami w Polsce i za granicą. 

Lek. med. Karina Mróz